מקרקעין ונדל"ן

משרדנו מלווה עסקאות מקרקעין החל מרכישה ומכירה של דירות פרטיות וכלה בפרוייקטים מורכבים. המשרד מעניק יעוץ קודם לעסקה, סיוע בניהול מו"מ, ליווי העסקה עד לסיומה, ייעוץ בנושא מיסוי מקרקעין ועוד.
רכישת דירת מגורים הינה לרוב אחת ההשקעות הגדולות בחייה של משפחה ואנו מבינות שהחלטה חשובה מסוג זה מחייבת מצד אחד ליווי מקצועי מבוסס ידע וניסיון ומצד שני על הליווי להיות תומך ומאיר עיניים לכל אדם.

קרא עוד...

הי-טק

משרדנו מספק שרותי יעוץ משפטי לחברות טכנולוגיות בתחומים שונים. השירות יכול להנתן כליווי למחלקה משפטית קיימת בארגון, או כשירות של יעוץ משפטי (inhouse counseling) לחברות שאין להן יועץ משפטי פנימי.

אנו רואות את תפקידו של היועץ המשפטי של הארגון, כתפקיד המשלב הבנה משפטית עם ראיה עסקית רחבה, והיכולת לראות את הארגון בכללותו תוך גיבוש הבנה מעמיקה של צרכי הארגון.

קרא עוד...

עמותות ומלכר"ים

משרדנו מעניק משפטי מקיף לעמותות, חברות לתועלת הציבור, חברות עירוניות וכל תאגיד שאינו למטרות רווח מכל סוג שהוא. 

אנו משלבות במשרד ידע ומומחיות בתחומים שונים כגון: מסחרי, דיני עבודה ודיני תאגידים - דבר המאפשר לנו להעניק יעוץ מלא, מקיף ומעמיק לכל סוגי המלכ"רים והעמותות.

הענקת שירות משפטי מקצועי ומקיף למגזר השלישי הינה רובד מרכזי בתפיסת העולם החברתית שלנו. 

קרא עוד...

דיני עבודה

משרד שמילוביץ-גרינגרד-פורשטט עוסק שנים רבות בתחום דיני העבודה, ומספק ייעוץ וליווי משפטי למעסיקים ולעובדים בכל האספקטים הקשורים לעולם העבודה.

אנו שואפות לקדם שינוי בתרבות העבודה בישראל באמצעות תרומתנו בתחום זה. אנו שומרות לעצמנו פינה ייחודית לקידום מעמד האישה בעולם העבודה בכלל והגנה על נשים המצויות במעגל הפוריות בפרט.

קרא עוד...

משפט מסחרי

משרד שמילוביץ-גרינגרד-פורשטט ערוך ללוות את לקוחותינו בכל צרכיהם העסקיים-משפטיים. אנו מציעות ליווי משפטי מעמיק ומקיף ליזמים ולעסקים קיימים, בכל מעגל החיים של העסק.

הידע המשולב שלנו בתחום המסחרי מאפשר לנו להעניק שירות מלא לכל סוגי הלקוחות, חברות עסקיות, גופים ציבוריים, עמותות ומלכ"רים וכמובן לקוחות פרטיים. 

קרא עוד...

עסקים חברתיים

משרד שמילוביץ-גרינגרד-פורשטט מספק ליווי וייעוץ למיזמים ועסקים חברתיים, בין כאלה המתואגדים כמלכ"ר ובין כאלה המהווים עסק למטרות רווח. משרדנו בעל נסיון עשיר בסוגים שונים של עסקים חברתיים, וערוך לסייע לעסקים חברתיים להתמודד בהצלחה עם עולם העסקים התחרותי תוך שילוב אלמנטים חשובים של חמלה ואמפתיה.

קרא עוד...

אפוטרופסות, ירושות ועזבונות

אנו ערוכות לטפל בכל ענייני צוואות וירושות: עריכת צוואות, הוצאת צו קיום צוואה או צו ירושה, עריכת הסכמי חלוקת עזבון, תכנון מס, רישום צווי הירושה וביצועם וניהול עזבונות. 

קרא עוד...

שירותי נוטריון

משרדנו מספק שירותי נוטריון בשפות עברית, אנגלית וצרפתית – תרגום מסמכים, אימות תרגום ואימות חתימות.

קרא עוד...