משפט מסחרי

משרד שמילוביץ-גרינגרד-פורשטט ערוך ללוות את לקוחותינו בכל צרכיהם העסקיים-משפטיים. אנו מציעות ליווי משפטי מעמיק ומקיף ליזמים ולעסקים קיימים, בכל מעגל החיים של העסק.

הידע המשולב שלנו בתחום המסחרי מאפשר לנו להעניק שירות מלא לכל סוגי הלקוחות, חברות עסקיות, גופים ציבוריים, עמותות ומלכ"רים וכמובן לקוחות פרטיים.

משרד שמילוביץ-גרינגרד-פורשטט ערוך ללוות את לקוחותינו בכל צרכיהם העסקיים-משפטיים. עבור יזמים עסקיים אנו מציעות ליווי משפטי, משלב הרעיון, ראשית הקמת העסק, ועבור דרך גיוסי הון, מימון והכוונה בנושא זכויות יוצרים ופטנטים. עבור עסקים קיימים, אנו מציעות גם עריכת הסכמים מסוגים מגוונים, לרבות הסכמי פיתוח, רכש, ייצור, שיווק, הפצה, מכירה, זכיון, הרשאה (licensing), וכיוצ"ב, ייעוץ משפטי שוטף, ליווי בניהול מו"מ עסקי, בהליכי גישור ובוררויות, וכן במתן שירותי ליטיגציה על כל המשתמע מכך, וכן ליווי עסקאות מיזוג ורכישה.

הקשרים הרבים של משרדנו בעולם העסקי, מאפשרים לנו להפנות את לקוחותנו, במידת הצורך, לנותני שרותים שונים בתחומים חיוניים לשלבי הקמת העסק ולניהולו, כגון שירותים בנושא קניין רוחני, כתיבת תכנית עסקית, ייעוץ שיווקי ואסטרטגי ועוד, וכל זה תוך שימת דגש על ההיבט המשפטי עסקי הרלוונטי.אנו רואות בעולם העסקי בכלל וביזמות עסקית בפרט מנוע צמיחה חשוב לכלכלה הישראלית, ואנו רואות את תפקידנו כיועצות משפטיות במבט רחב על העסק בכללותו, לרבות על מיקומו בשווקים הרלוונטיים.