עמותות ומלכר"ים

משרדנו מעניק משפטי מקיף לעמותות, חברות לתועלת הציבור, חברות עירוניות וכל תאגיד שאינו למטרות רווח מכל סוג שהוא. 
אנו משלבות במשרד ידע ומומחיות בתחומים שונים כגון: מסחרי, דיני עבודה ודיני תאגידים - דבר המאפשר לנו להעניק יעוץ מלא, מקיף ומעמיק לכל סוגי המלכ"רים והעמותות.

הענקת שירות משפטי מקצועי ומקיף למגזר השלישי הינה רובד מרכזי בתפיסת העולם החברתית שלנו.

 

הראיה הרחבה שלנו מאפשרת לנו ללוות את המלכ"רים והעמותות בשלבים שונים של הדרך ולסייע להם במציאת פתרונות מחוץ לקופסא לבעיות ייחודיות שמאפיינות את המגזר השלישי.

המשרד מלווה את המלכ"ר על צרכיו המגוונים, החל בייעוץ משפטי בנוגע לחוק העמותות/החברות, קבלת פטורים ממס, ליווי בקבלת החלטות משפטיות בניהול דרכו של המלכ"ר או העמותה, מתן חוות דעת, השתלבות וניהול אסיפות כלליות, ליווי העמותה או החברה לתועלת הציבור בהגשת הדוח"ות השנתיים, עריכה ובדיקה של חוזים עבור המלכ"ר, ליווי מלכר"ים ועמותות בתכניות הבראה, וליווי בנושאים עסקיים ומסחריים ובנושאים הנוגעים לדיני עבודה.

מעטים הם משרדי עורכי הדין המומחים בתחום המלכ"רים והעמותות בארץ. במדינה שבה רשומות 92 אלף עמותות, ששליש מהן עוסקות בתחומי רווחה, בריאות, חינוך ותעסוקה, חיוני להעמיק וללמוד את ההיבטים המשפטיים המורכבים והייחודיים למגזר זה, תוך שימוש ביצירתיות רבה וחדשנות ששמורה לרוב לתחום הסטארט-אפ. גילוי עולם משפטי חדש ופריצת דרך בתחום הרגולציה שלו, מעבים ומעמיקים את הכלים המשפטיים שלנו כמשרד, ומשליכים על יתר תחומי העיסוק שלנו. אנו רואות כחלק מתפקידנו בליווי מלכר"ים את היכולת להביא כלים המוכרים לנו מהעולם העסקי ולהתאימם לרוח המיוחדת של המלכ"ר, על מנת לאפשר למלכר"ים את היעילות והמיקוד האופייניים על פי רוב למגזר העסקי.